برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

سؤالات متداول

 • ۱) نحوه ی ثبت نام در سایت چگونه است ؟

  شما می توانید از دو روش در سایت کلیک بوک ثبت نام کنید. روش اول ثبت نام از طریق ارسال کد به موبایل و همچنین ثبت نام از طریق ارسال کد به ایمیل. توجه داشته باشید که در روش ارسال کد به موبایل نام کاربری شما شماره موبایل وارد شده می باشد و همچنین در روش ارسال کد به ایمیل نام کاربری شما ایمیل وارد شده می باشد. همچنین شما می توانید توسط اکانت جیمیل خود نیز در سایت کلیک بوک ثبت نام کنید. امکان خرید سریع بدون ثبت نام نیز برای کاربران وجود دارد.

 • ۲) آیا امکان ویرایش مشخصات پس از ثبت نام وجود دارد ؟

  شما می توانید پس ورود به سایت کلیک بوک در پنل کاربری خود به قسمت ویرایش پروفایل مراجعه و مشخصات خود را ویرایش کنید. توجه داشته باشید که در صورتی که شماره موبایل و یا آدرس ایمیل خود را تغییر دهید نام کاربری شما تغییر نخواهد کرد.

 • ۳) رمز عبور خود را فراموش کرده ام. آیا امکان بازیابی آن وجود دارد؟

  در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید با توجه به نوع ثبت نام اولیه شما می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید. برای بازیابی رمز عبور به صفحه ورود به سایت مراجعه کرده و بر روی بازیابی رمز عبور کلیک کنید، در مرحله بعد شماره موبایل و یا آدرس ایمیل شما پرسیده می شود و رمز عبور جدید برای شما ارسال می شود.

 • ۴) ایمیل خود را برای بازیابی رمز عبور اعلام کرده ام ولی تا کنون ایمیلی برای من ارسل نشده است!

  لطفاً ایمیل‌های اسپم (spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. همچنین می توانید در صورت عدم دریافت ایمیل تغییر رمز عبور اگر شماره تلفن همراه خود را در سیستم وارد کرده باشید آن را به عنوان اطلاعات بازیابی وارد کنید تا رمز عبور جدید برای شما پیامک شود.

بالا