برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

ده راز موفقیت و آرامش درون

روزی نیست که به خدا فکر نکنم. در واقع بیش از آن که به خدا بیندیشم در اغلب اوقات بیداری ام حضور خدا را احساس می کنم. این احساس که با حس رضایت خاطر و خشنودی همراه است، فراتر و برتر از آن چیزی است که بتوانم در یک کتاب بیان کنم. من در زندگی ام موفق شده ام آرامش روحی را درک و تجربه کنم و به خاطر همین آگاهی و دریافت است که تمام نگرانی ها، دغدغه ها، مشکلات، دستاوردها و اندوخته هایم ارزش و اهمیت خود را از دست داده اند. من در این کتاب کوچک، به صورت مشروح به ده اصلی که به موفقیت و آرامش درونی منجر می شود، می پردازم. اصولی که اگر به خوبی آن ها را بیاموزید و بر اساس برنامه ای روزانه تمرین کنید و در عمل به کار ببرید، شما را نیز به آرامش خاطر و آسایش می رسانند.

در طول سه دهه گذشته بارها از من خواسته اند تا در دبیرستان ها و دانشکده ها سخنرانی کنم. خوانندگان آثارم همواره مرا تشویق می کنند تا برای نوجوان ها در خصوص نحوه گذراندن دوران بلوغ و بزرگسالی بنویسم و « اسرار » خود را برای رسیدن به سعادت و خوشبختی در اختیارشان بگذارم.

هر وقت که مجالی می یابم تا با نوجوان ها صحبت کنم، با آن ها در باره ده راز همین کتاب حرف می زنم و در مواردی در خصوص همین اسرار برایشان می نویسم. اما، این اصول برای کسانی سودمند هستند که تصمیم گرفته اند آگاهانه مسیر زندگی خود را تعیین کنند. در این باره هر یک از ما بسته به شرایط زمان فردی خود تصمیم می گیریم. عده ای این مسئله را در همان سال های آغازین بلوغ و بزرگسالی تجربه می کنند و عده دیگر در میانسالی یا حتی زمانی که شخصیتشان کامل شده است. این اسرار وضعیت شما را مشخص می کنند؛ به شما نشان می دهند که تازه در مسیر درست زندگیتان قرار گرفته اید، در پایان این مسیر هستید یا این که به طریقی دارید این مسیر را پشت سر می گذارید.

نویسنده: دکتر وین دایر

ده راز موفقیت و آرامش درون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها